Opinie o biurze rachunkowym Morawska

Wśród naszych Klientów są duże firmy z Krakowa jak Hotel Aspel, ale też małe jak choćby Esovio. Jeśli nie jesteś jeszcze całkiem zdecydowana przeczytaj, co mają o nas do powiedzenia, ludzie z firm jak Twoja. Poznaj opinie naszych Klientów.

Biorąc pod uwagę nasze dotychczasowe doświadczenia, pragniemy zarekomendować Biuro Rachunkowe Monika Morawska jako firmę godną zaufania. Księgi handlowe spółki powadzone są rzetelnie, wszelkie zadania realizowane są terminowo, a współpraca przebiega w przyjaznej atmosferze. Istotnymi atutami Biura są: przygotowanie merytoryczne, zaangażowanie, dyspozycyjność oraz otwartość Pracowników, Co pozwala nie tylko na sprawną, bieżącą obsługę spółki, lecz również na uzyskanie fachowej i kompleksowej pomocy w sytuacjach wymagających niezwłocznej interwencji. Z przyjemnością możemy polecić Biuro Wszystkim, którzy poszukują solidnego partnera w zakresie obsługi księgowej oraz kadrowej.
Zobacz oryginalny list polecający
Karolina Wrześniowska, Esovio
Wima-rol

Wszystkim firmom z Krakowa pragnę zarekomendować biuro rachunkowe Morawska, z którym nasza firma współpracuje od roku. Jesteśmy zadowoleni z kilku przyczyn. Przede wszystkim jest to kompetencja Pani Morawskiej, od której można oczekiwać więcej niż tylko poprawnego księgowania. Po drugie jako firma przywiązująca bardzo dużą wagę do sprawy bezpieczeństwo naszych danych cenimy sobie fakt, że biuro Morawska jest partnerem Comarch.
Zobacz oryginalny list polecający

Marek Morawski, Wima-Rol
Firma Centrum Aspel Sp. z o.o, korzysta z usług Biura Rachunkowego Monika Morawska od 2011 roku. W ciągu tego okresu, przeprowadziliśmy wiele ważnych procesów, w których Biuro aktywnie uczestniczyło.
We współpracy z Biurem bardzo cenię podejście Właścicielki, która zawsze jest życzliwa, otwarta na potrzeby i wymagania klienta. Możliwość kontaktu także poza standardowymi godzinami pracy, jest dodatkowym atutem.
Dotychczasowa współpraca pozwala mi w pełni zarekomendować usługi świadczone przez wyżej wymienioną firmę.
Zobacz oryginalny list polecający
Katarzyna Gawłowska, Hotel Aspel
W styczniu 2012 roku rozpoczęłam współpracę z Biuro Rachunkowe Morawska w Krakowie. Z przyjemnością rekomenduję Biuro Rachunkowe Monika Morawska jako biuro godne polecenia ze względu na wysoki poziom świadczonych usług księgowych oraz profesjonalne podejście do klienta. Nasza dotychczasowa, pięcioletnia już współpraca pozwala mi w pełni potwierdzić rzetelność, fachowość, terminowość oraz skrupulatność Biura Rachunkowego Morawska. Wysoka jakość obsługi, skoncentrowanie na indywidualnej specyfice mojej firmy, oraz otwartość na potrzeby i wymagania klienta skłania mnie do najwyższej rekomendacji wszystkim tym, którzy poszukują niezawodnej obsługi księgowej.
Zobacz oryginalny list polecający
Anna Gawlik, ANKE DESIGN STUDIO
Współpracuję z Biurem Rachunkowym Moniki Morawskiej od momentu rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Od tego czasu Biuro świadczy dla mnie kompleksową obsługę z zakresu księgowości i rachunkowości. Wszelkie prace wykonywane są z dużym zaangażowaniem i terminowo. Biuro cechuje profesjonalizm i dbałość o szczegóły.

Rzetelność, solidność oraz właściwy dobór pracowników sprawiają, że mogę z pełnym przekonaniem rekomendować współpracę z Biurem Rachunkowym Moniki Morawskiej.
Zobacz oryginalny list polecający

Michał Bielecki, Kancelaria Adwokacka